1) Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku liturgicznego
2) Proszę o rozwagę i stosowanie zasad bezpieczeństwa podczas udziału w Mszach św. i nabożeństwach (bezpieczna odległość, zakrywanie ust i nosa). Przypominam o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę, którą należy spożyć bezpośrednio przy Kapłanie. Obecnie w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2, czyli 25 osób
3) Listopad to szczególne dni modlitw za naszych drogich zmarłych, kartki z wypisanymi imionami można składać przy bocznych ołtarzu, druczki do wypisania imion są wyłożone pod chórem. Przez cały miesiąc listopad można uzyskać odpust za zmarłych.
4) Przy wyjściu z kościoła na ławce jest najnowszy nr Gościa Niedzielnego – znajduje się w nim dużo ciekawych artykułów, zachęcam do lektury prasy katolickiej
5) Zapraszam do odwiedzenia, udostępniania i polubienia naszej NOWEJ strony internetowej www.parafiazelislawki.pl osoby, które posiadaj ciekawe zdjęcia z życia naszej Parafii i chętne aby pomóc na bieżąco prowadzić naszą str. proszę o kontakt
6) Bardzo proszę o sprzątnie kościoła w tym tygodniu przez Mieszkańców Ulkowa 2
7) Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia składam najlepsze życzenia, zapewniając o pamięci modlitewnej.
8) Serdecznie dziękuję wszystkim za cotygodniowe ofiary składane na bieżące potrzeby naszej parafii. Za ofiary wpłacone na nasze konto w banku: 14 1160 2202 0000 0000 7822 8530 Bóg zapłać. Szczególnie dziękuję za ofiary z poprzedniej niedzieli, taca remontowo gospodarcza na malowanie kościoła. W minionym tygodniu zakupiłem węgiel do ogrzewania kościoła
9) Przy ołtarzu Matki Bożej umieszczona jest skrzynka i kartki na których można wypisać prośby i dziękczynienia – będziemy je odczytywać oraz modlić się w wymienionych intencjach w środy w czasie Nowenny (w łączności z Mszą św. wieczorną).
W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp.+ Adela Szewczyk l. 94 polećmy ją miłosierdzi Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie….
Dziękując za wspólną modlitwę życzę radosnej niedzieli i błogosławionych dni rozpoczynającego się tygodnia oraz wsparcia naszego Patrona św. Wojciecha. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
XXXIII Niedziela Zwykła 15 listopada 2020r.
9 00 – ++ August i Alfons Szulc
11 00 – Dziękczynno błagalna z okazji 2 urodzin Nikodem Uber
16 30 – + Tadeusz
PONIEDZIAŁEK 16 listopada 2020r.
17 00 – o uzdrowienie dla Agnieszki, pomyślny przebieg operacji, siłę i Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny
WTOREK 17 listopada 2020r.
17 00 – + Adela Szewczyk (od Róży Żywego Różańca z Żelisławek i Parafian)
ŚRODA 18 listopada 2020r.
17 00 – + Tadeusz
CZWARTEK 19 listopada 2020r.
17 00 – + Tadeusz
PIĄTEK 20 listopada 2020r.
17 00 – + Tadeusz
SOBOTA 21 listopada 2020r.
17 00 – + Tadeusz
JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 22 listopada 2020r.
9 00 – w intencji Wojciecha – podziękowanie za posługę dla Albiny Żelichowskiej
11 00 – + Helena (od Sióstr i Brata)
16 30 – ++ Dziadkowie Władysław i Stanisława (ona) Węsierscy oraz Henryk i Jadwiga Mallek
Pobierz jako PDF